Farmer Expert Mobil Uygulama Çalışması

Mobil çağının bir gereği olarak her markanın olması gereken mobil uygulaması hem ios hem android yapılar için oluşturulması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Pek çok kullanıcının mobil dünyada etkin bir şekilde zaman harcaması ile kullanıcıların mobil uygulama ile hedefe ulaştırılmasını gerekli hale getirmiştir. Bu bağlamda mobil uygulamaların sorunsuz bir şekilde çalışarak tüm müşteri gereklerini barındırması gerekir. Mobil yazılım dillerine olan hakimiyetimizle web sitelerinizi ve mobil uygulamalarınızı bir bütün halinde hedef kitlenize sunmanıza aracı oluyoruz. Farmer Expert için oluşturduğumuz çalışmaları inceleyerek sizlere sunduğumuz profesyonel yapıları inceleyebilirsiniz.

Kullanıcı Deneyimi

Markaların çalışma alanlarının dinamikleri gözününde bulundurularak kullanıcı davranışlarının mobil uygulama üzerinden etkileşimini firmaya ulaştırılmasını sağlıyoruz. Hazırlanan ön planlama ile kullanıcı deneyimini oluşturarak potansiyel müşterilerinizin doğru yönlendirilmesini sağlıyoruz. Yapılan tüm çalışmaların en iyi şekilde mobil alanda temsil edilmesini sağlayarak mobil ofisinizi oluşturuyoruz.

IOS & ANDROID Mağaza İşlemleri & Yönetimi

Dünyada en çok kullanılan sistem olan Android ve İos için mobil uygulamaların hazırlanmasıyla mağazalarda yerinizi almanızı sağlıyoruz. Mağaza işlemlerinizin yönetilmesi , takip edilmesini de sağlayarak sizlere tam kapasite hizmet sunmaktayız. Mobil uygulamalarınızın daha fazla kitleye ulaştırılması için gerekli çalışmalarıda titizlikle yürütüyoruz. App Store ve play store işlemlerinin kullanılması pekçok teknik bilgi gerektiriyor. Gerekli tüm çalışmalar profesyonel ekibimiz tarafından yürütülüyor.

DİĞER PROJELER
Web Sitesi
Gökhan Haytoğlu
Tanıtım Filmleri
Tubitak MAM Den-İz
Sosyal Medya
Süreyya Hamam
Mobil Uygulamalar
Farmer Expert
Kurumsal Kimlik
IPA GYO
TEKLİF İSTE