Titiz Plastik Mobil Uygulama Çalışması

Titiz Plastik firmasının mobil uygulamasını hazırlarken firma dinamikleri detayları olarak ele alınmış ve firmanın kurumsal duruşunu aktif bir sistemle mobil dünyada ortaya koymuş olmanın gururunu yaşıyoruz. Firmanın tüm ürünlerini detaylı olarak sunabileceği gerekli durumlarda online satışını da yapabileceği sistem oluşturularak herhangi bir aksaklık olmadan çalışmasını sağlıyoruz. Uygulamanın görsel açıdan firma çizgilerine uyumlu olmasına özen gösterirken işlevsellik kısmına da özen gösteriyoruz.

KULLANICI DENEYİMİ

Çalışmalarını tamamladığımız mobil uygulamaların kullanıcı deneyimi sağlayarak çalışma içerisindeki hata ve sorunların tespitini anlık olarak sağlıyoruz. Böylece yayında olan çalışmaların kullanıcılar açısından nasıl bir tepki alacağının ön görüsü sağlanmış olur. Bu gün pek çok kişinin mobil dünyayı aktif olarak kullandığı günümüz koşullarında müşterilerimizi mobil dünyadaki yerini en şekilde almasını sağlıyoruz.

IOS & ANDROID Mağaza İşlemleri & Yönetimi

Titiz plastik mobil uygulamasının İos ve Android mağazalarında aktif olarak yerini almasını sağlayarak ilgili aramalarda müşterilerinin karşısına etkin bir şekilde çıkmasını sağlamış bulunmaktayız. Mobil uygulamanın proje aşamasından müşterinin mağazadan satın almasına kadar olan her aşamasında ekibimiz çalışmalarını titizlikle yürütmektedir. Mobil çalışmaların projelendirilmesinden sonra iş başlangıcında belirlenen sürede tamamlanmasını sağlamaktayız. Mobil uygulamanın firma web sitesiyle senkronize bir şekilde çalışmasını sağlayarak firma dinamiklerini en iyi şekilde sunulmasını sağlamaktayız.

DİĞER PROJELER
Web Sitesi
Bee PR
Tanıtım Filmleri
Gamirasu Tanıtım Filmi
Sosyal Medya
Bilmak Sosyal Medya Çalışması
Mobil Uygulamalar
Marmarabirlik
TEKLİF İSTE