Zeplin Car Mobil Uygulama Çalışması

Zeplincar Mobil Uygulama çalışmalarını yürüterek firmanın mobil dünyada yerini almasını sağladık. Mobil platformun alt yapısını aksaklık yaşanmadan çalışabilmesi ve dinamik bölümlerin hatasız çalışması öncelikli amacımızdır. Mobil uygulama içerisinde firmanın tüm detaylarını müşterilerine sunarken hem görselliği hem işlevselliği açısından etkin bir oluşum sağlıyoruz. React Native teknolojisini kullanarak hazırladığımız alt yapı ile tüm servisler aktif olarak çalışmaktadır.

KULLANICI DENEYİMİ

Mobil uygulamalarda kullanıcıların deneyimini dikkate alarak tüm kontrollerin yapılarak yayına alınmasıyla hatasız bir çalışma ortaya koymak firmamızın öncelikli prensiplerindendir. Gerekli deneyimleme sonrasında tüm eklentilerin ve dinamik bölümlerin sonuca ulaşıyor olması için ekibimiz tam kapasite bir çalışma ortaya koymaktadır.

IOS & ANDROID Mağaza İşlemleri & Yönetimi

Hem Android hem de Ios platformlarında geliştirdiğimiz tüm uygulamalar mağazalarda yayınlanması çalışmaları firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Mobil uygulamaların mağaza içerisindeki gerekli kelimelerle arama yapıldığında bulunabilmesi için ilgili çalışmalarda aktif olarak yürütülmektedir. Mobil platformlar için yapılan yorumlarda ayrıca takip edilerek marka sahibi için gerekli bilgilendirmeler güncel olarak yapılmaktadır.

DİĞER PROJELER
Web Sitesi
Usta Yeri
Tanıtım Filmleri
Gamirasu Tanıtım Filmi
Sosyal Medya
Başhan Bakliyat Sosyal Medya Çalışması
Mobil Uygulamalar
Titiz Plastik
Kurumsal Kimlik
IPA GYO
TEKLİF İSTE