Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama
Markanızı Kitlelere Ulaştırmak İçin Daha İyi Bir Araç Olamazdı.

Geleneksel reklamcılık ve pazarlama yöntemlerinin yerini yavaş yavaş dijital pazarlamaya bıraktığı artık bilinen bir gerçek. Günümüzde dijitalde olması gereken yerin gerisinde olan markalar ticaretlerinde bunun eksikliğini çok ciddi bir şekilde gözlemlemekteler. Sizde Arma Digital’ in dijital pazarlama için size özel olarak çıkaracağı planlar ile dijitalde markanızı hak ettiği yerinde ötesine taşıyın.  Dijital Reklam Ajansı olarak ihtiyaç duyacağınız her bir çalışma için yanınızdayız.

DEVAMINI OKU
Dijital Ortamlara Akıyoruz

01. Dijital Ortamlara Akıyoruz

Markanız birçok haber sitesinde sektörünüz ile alakalı portallarda müşteri yada ziyaretçi potansiyelinizin çok olduğu web sitelerinde medya satın alma işlemi ile reklamları yayınlansın.

Duymayan Kalmasın

02. Duymayan Kalmasın

Sosyal Medya Departmanımız markanızın sosyal medyadaki ihtiyacına yönelik stratejiler geliştiren, satışlarınızı arttırmaya yönelik projeler üreten yeni nesil dijital ajanstır. Sosyal Medyayı doğru kullanıp kitlelere ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Sosyal Medya kampanya yönetimi, Sosyal Medya hesapları modörasyonu, Tasarım ÇalışmalarıReklam YönetimleriSeeding alanları yönetimi ve kurgulanması, Raporlama çalışmaları ile 360 derece hizmet kapınızda :)

Bugün kimse aramadı mı?

03. Bugün kimse aramadı mı?

Adwords sertifikalı uzman ekibimiz en doğru hedef kitlenizi belirler ve hedef kitlenize yönelik en doğru reklam ürünlerini kullanır. İçerik hedefli reklamlar, Arama Ağı Reklamları, Re-Marketing (Yeniden Pazarlama) reklamları, Merchant reklamları gibi google ın tüm ürünlerini kullanarak en ekonomik şekilde en fazla geri dönüş almanız sağlar.

Şeffaflık karakterimiz oldu.. Google Partner firma olarak Google adwords sertifikalı uzman ekibimiz ile reklam bütçelerinizi en iyi şekilde kullanarak en iyi dönüşleri elde etmeye çalışıyoruz. Hangi tıklamaya ne ödediğinizi ne kadar kazanım elde ettiğiniz google raporlarında her ay sizde..

Size zirve yakışır

04. Size zirve yakışır

Uzman seo ekibimiz web sitenizi analiz eder, eksikleri çıkartır, gereken tüm çalışmaları gerçekleştirir. Tüm bunları düzenli olarak yapar ve aylık olarak raporlar. Siz de önemli anahtar kelimelerinizin aramalardaki yükselişlerini izler hizmetinizin veya ürününüzün satışlarını arttırırsınız.

Google Türkiye ye geldiği yıl kurulan ajansımızda google ile bir kardeş gibi büyüdük (O bizi tanımasa da biz onu çok iyi tanıyoruz :)) Her yıl değiştirdiği algoritmaları, deneme yanılma yöntemlerimizi, Seminerleri anlatmakla bitiremeyiz iyisi mi tıklayın.. Ya da arayın.

TEKLİF İSTE