E-Ticaret

E-Ticaret
Son Yılların En Fazla Gelişen Ticaret Pazarında Hala Yerinizi Almadınız mı?

Artık neredeyse tüm markalar mağaza ve saha satışlarının yanında dijital pazarlarda yer almaya ve yatırımlarını buraya kaydırmaya başladı. Bir e-ticaret siteniz var ve beklediğiniz verimi alamıyorsanız buyrun sizi dijital pazarlama departmanımıza alalım ve dijitalde eticaret sitenizi daha iyi yerlere getirelim. E Ticaret Seo .  Pek ihtimal vermiyoruz ama hala bir e ticaret sitesi olmak istiyorsanız ve mevcut e ticaret siteniz yoksa o zaman en hızlı şekilde bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Yavaş olursanız vahşi batıda nasıl hayatta kalacaksınız :)

DEVAMINI OKU
Kurumsal Web Sitesi ve E-Ticaret Bir Arada

01. Kurumsal Web Sitesi ve E-Ticaret Bir Arada

Hem kurumsal firmamın tanıtımını yapayım hem de ürünlerimi satayım ama paket e-ticaretler bunun için uygun değil sadece ürün satışı için uygun diyorsanız doğru yerdesiniz. Çok fazla özellik barındıran e-ticaret modüllerinin yerine hem sizi tanıtacak ama ürünler için bir online satış sistemi kurulması için kurumsal kimliğinize uygun bir tasarıma kendi geliştirdiğimiz CMS imizi entegre ederek online satış imkanı sunuyoruz. Bu şekilde iki ayrı web sitesi yönetmek yerine tek bir internet sitesi ile tüm ihtiyacınızı karşılama imkanı sunuyoruz.

İnternet Siteniz Her Yerde Olsun Ürünleriniz Hemen Satılsın

02. İnternet Siteniz Her Yerde Olsun Ürünleriniz Hemen Satılsın

Arma Digital 40 kişilik ekibi ile dijital ortamda her alanda etkin danışmanlık sağlayabilmektedir. (Bknkz : Ekibimiz) Bknz : Sosyal Medya Danışmanlığı ve Google Adwords'ün tüm ürünleri hakkında (Bknz : Google Adwords ) bilgilendirmeler, sunumlar ve uygulamalar yapabilmekteyiz. Markanızın bilinilirliği ve müşteri portföyünüzü geliştirmek için Lansman ve PR çalışmaları kendi bünyemizde verilen hizmetlerdendir.

Ürünlerinize Arama Motorlarından Ulaşılsın!

03. Ürünlerinize Arama Motorlarından Ulaşılsın!

E-Ticaret sistemlerimizi geliştirirken dikkat ettiğimiz en önemli nokta arama motoru uyumluluğudur. Web sitenize giren ziyaretçilerin web sitenizde zaman geçirmesi, ürünlerinizi incelemesi ve görsellerinize tek tek bakması yani kısacası sitenizde zaman geçirmesi arama motorları açısından çok önemli bir kriterdir. (Bknz : Seo Kriterleri) Kullanıcı deneyimleri e-ticaret sistemleri için çok önemli bir unsurdur. (Bknz : UX Exprience) E-ticaret sistemimiz bu kriterler üzerinde durularak geliştirilmeye devam etmektedir. Bu sebeplerden link yapıları, anahtar kelimeler, sayfa title'ları, description ve kategorilendirme mantığımız tam da arama motorlarının istediği gibidir.

E-Ticaret Sitesi

04. E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret piyasasında genel anlamda bir paket satışı mevcuttur. Ancak bizim tercihimiz ve yaklaşımımız her ürünün ve ürün grubunun kendine has sunumunun yapılması ve buna göre dizayn edilmesidir. Bir gıda satıcısı ile mobilya satıcısı aynı alt yapıyı ve tasarımı kullandığında basma kalıp sonuçlarla karşılaşabilir. Bu noktada, bu işte başarılı olma ya da olmama durumu gibi bir sonuç çıkartabilir. Profesyonel grafik tasarımcılarımız sizi dinleyerek en doğru sonuca ulaşmayı hedeflemektedir. Profesyonel bir dokunuşla beraber uygulanan geniş perspektif de çok farklı sonuçlar doğurabilir.

TEKLİF İSTE