Google Ads

Google Ads
Ürün ve Hizmetlerinizi Google’ dan Arayanlara En Hızlı Şekilde Ulaşın.

“Arma Digital Google partner ajansıdır.” Bunu en başa yazalım:) Google ADS (Eski adıyla Google Adwords) arama motoru reklamcılığının en yüksek kullanıcıya sahip olanı diyebiliriz. Hatta bu oran %90’ ların üzerinde. Dünyanın neresinde olursa olsun ürün ve hizmetlerinizi arayanlara ulaşmak için Google ADS ve Kurumsal Seo çalışmalarını yaptırmanız gerekiyor. Google Ads Reklam ile bütçenize göre yerel bölge ve anahtar kelime seçimleri yapabiliyoruz. Bu sayede istediğiniz bütçe ile reklam verebilirsiniz. (Tabi ilk sayfa için olması gereken en düşük bütçeler mevcut, sektöre, kelimelere ve bölgeye göre değişiyor.) Seo Ajansı çalışması ise sitenizin kalite puanını yükseltmekte ve Gogle ADS Reklam alanlarında daha düşük bütçe ile daha iyi sıralama imkanı vermektedir.

DEVAMINI OKU
Uzman Bir Ekibe Sahibiz

01. Uzman Bir Ekibe Sahibiz

Uzman Google Ads ekibimizle tanışın, ürünlerinizi ve hizmetleriniz daha fazla insana tanıtıp daha fazla satış yapabilmenin keyfini yaşayın.

Şeffaf ve Paylaşımcıyız

02. Şeffaf ve Paylaşımcıyız

Aylık ve günlük bütçeleriniz, harcamalarınız, tıklama oranlarınız gibi birçok değişken size düzenli olarak raporlanır. Raporlama yaparken hiçbir ara yazılım kullanılmaz, tamamen sizin de kontrol edebileceğiniz Google Müşteri Merkezi üzerinden raporlanır. Şeffaflık bizim için çok önemli bir unsur. Hiçbir şekilde ara panel kullanan ajanslarla çalışmamanızı da ayrıca naçizane tavsiye ederiz.

Analiz Herşeyden Önemli

03. Analiz Herşeyden Önemli

Reklam çalışmaları sürerken reklam geri dönüşleri ve kazanımları, reklam bütçeleri oranlarında kıyaslanarak en mantıklı reklam stratejisi belirlenir. Bu şekilde en az harcama ile en fazla geri dönüş alma imkanına sahip olursunuz.

Yenilikçiyiz

04. Yenilikçiyiz

Sürekli yeni trendleri takip ediyor ve müşterilerimiz için derliyoruz. Google Adws eğitimlerine düzenli olarak katılıyor tüm yenilikleri müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Amacımız; bütçemizi efektif kullanabilmek. Burada sizin için uğraşan, çalışan ve düşünen birileri var.

TEKLİF İSTE