Hosting

Hosting
Size Hızlı, Seo Uyumlu, Güvenli Buting Hosting.

Yine ajansımızın diğer markası olan Arma Hosting’in kendi sunucuları tarafından sağlanan kurumsal hosting hizmeti ile sizde özel bir hosting ve mail hizmeti almanın keyfini çıkarın. Seo destekli, yüksek güvenlikli ve performans olarak ortalamanın çok üzerinde sağladığımız hosting hizmeti ile siteniz ve mailleriniz problemsiz bir şekilde çalışarak işinizi aksatmanıza neden olmayacaktır. Arma Digital olarak markaların tüm dijital çalışmalarını yaptığımız için web siteleri ve maillerinin çalışması birinci önceliğimizdir. Yoksa müşterilerimiz çalışmalarımızdan verim alamaz bizde onları kaybederiz. Ekibimizdeki tüm kovboylar bunun bilincinde merak etmeyin :)

DEVAMINI OKU
Linux Hosting (Php Web Hosting)

01. Linux Hosting (Php Web Hosting)

Php yazılım ve MySQL veritabanı olan web siteleri için kullanılması gereken web alanıdır. Sizin belirlediğiniz süreçlerle düzenli olarak yedeklenen dosyalarınızla geriye dönük olarak verilerinize ulaşabilirsiniz. Gelişmiş antivirüs tanımlanan sistemimiz sayesinde mailleriniz ve dosyalarınız güvenlik altına alınmıştır. Linux Hosting destek ekibimize hızlı ve kolayca ulaşarak sorularınızı ve sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Sunucularımızda bireysel hostinglere yer vermemekteyiz. Yalnızca kurumsal hosting alanlarını barındırarak dosyalarınızı koruma altına alıyoruz.

Windows Hosting

02. Windows Hosting

ASP.NET, ASP ve SQL Server kullanıcıları için tam performans çalışan alanınız aynı zamanda yüksek güvenlik özelliğiyle sorunsuz çalışan hostinginiz çalışma alanınızda da tam kapasite verim hedeflerinize ulaşmanız için basamak olacaktır. Dosya ve mail yedeklerinizin ise düzenli olarak alınarak saklanması iş açısından yaşadığınız problemlerde çözüm aracı olarak sunulabilecektir. Ayrıca maillerinize kurulan gelişmiş antivirüs ile mevcut sisteminiz ve bilgilerinizin güvenliği sağlanmış olacaktır. Yalnızca kurumsal müşterilere verilen hosting hizmeti vererek sizlere butik hosting hizmeti sunmaktayız. Her zaman ve kolayca ulaşabileceğiniz destek ekibimizle yaşanacak aksaklıkları minimum süre içerisinde çözüme ulaştırmaktayız.

TEKLİF İSTE