Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi
Şirketinizi Dijitalde En İyi Şekilde Yansıtan Web Siteleri Tasarlıyoruz.

Web sayfası bir markanın künyesi ve imzasıdır. Kalitesini, saygınlığını ve güvenilirliğini kanıtlamanın yolu da profesyonelce hazırlanmış Media sitesinden geçmektedir.

 İster kurumsallaşmış olsun ister küçük çaplı işletme, tanıtım ve hizmetlerini güncel olarak paylaşabilecekleri bir Online ağ, temsilcilerin markalaşma ve hizmetlerine ivme kazandırma yolunda büyük adımlar atmasına katkı sağlayacaktır. Elbette ki bu profesyonelce hazırlanmış bir kurumsal Web sitesi tasarımından geçmektedir. Peki, Kurumsal Web Sitesi nasıl olmalıdır?

Dijital platformda fark edilebilmek ve hep ön planda kalabilmek en önemli kriterdir. Bu sebeple özgün tasarımı ve formata uygun hazırlanmış bir logo sayfada göze çarpan ilk detay olmalıdır.

Grafik planının içeriği, markayı en iyi şekilde yansıtacak bicimde düzenlenmiş, etkin Briefler sayfada yerini almış ve yapılan Seo optimizasyonu sayesinde de markanın arama motorlarında ilk sıralarda yerini alması sağlanmış olmalıdır. Müşteri hacmini daha da genişletmek için swot analizleri, hızlı sunucu, çoklu kullanıcı ve aktif etkileşimli anketlerde kullanılarak sitenin kalitesi yükseltilmeye çalışılırken; mobil uyumu, navigasyon ve haritalarda da ulaşılabilirliği de düzenlenmelidir.

Güvenlikli sanal poslar sayesinde ziyaretçiye online alışveriş yapabilme imkanları da sağlayan kaliteli bir web sayfası kısacası temsilcinin ve kullanıcının bütün beklentilerini karşılamalıdır.

DEVAMINI OKU
Projelendirme

01. Projelendirme

Proje ile ilgili tüm is bölümleri paylaşılarak, bölümlerin doğru kişilerle ilişkilendirilip proje süreç çalışması yapılır.

İçerik Çalışmaları

02. İçerik Çalışmaları

Brief çalışması üzerinde mutabık kalınarak, bu iskelet çalışmaya uygun içerik oluşturma çalışmalarına baslanır. içerikler oluşturularak belirli bir dizin halinde ilgili ekibe aktarılır.

Etkin Brief

03. Etkin Brief

Sizin için hazırladığımız Swot analizi sonucunu sizinle paylaşarak, bu konuda görüşlerinize başvurup sektöre dair uzmanlık gerektiren bilgileri sizden edinmemizin ardından iş birliği ile web sitenizin iskeletini oluşturacağız.

Swot Analizi

04. Swot Analizi

Markanın dijital ortamda vitrini olan web sitesi için öncelikle piyasa durum araştırması hazırlanacaktır. Rakiplerinizle karşılaştırıldığınızda güçlü ve zayıf yönlerinizi, fırsat ve tehditleri sizin için analiz ederek, web sitenizde bu noktaları öne çıkaracağız. Ürün ya da hizmetlerinizin en önemli unsurları ön plana çıkarılıp dijital ortamda kendinizi daha iyi anlatma ve daha önde olma amaçlanır.

TEKLİF İSTE