Özel Proje Geliştirme

Özel Proje Geliştirme
Hayal edin, Risk alın, Hedeflerinizin peşini bırakmayın

Startup proje geliştirmek isteyen girişimcilerimizin yanındayız. Şu ana kadar birçok startup proje geliştiren bir dijital ajans olarak yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyoruz :) Özel proje geliştirme bir ekip işi deneyimli bir kadro gerektirir. Bu yüzden sizleri ajansımıza düşüncelerinizi tartışmak belki de bir şeyler katabilmek adına bekliyoruz. Projenizi detaylı dinleyip analiz ederek, hem maliyet hem süreç analizi çıkartıyoruz. Fikirleriniz bizler için önemli..

DEVAMINI OKU
Bir Fikrim Var!

01. Bir Fikrim Var!

Her fikrin %100 başarılı olma şansı elbette ki yoktur. Ancak süreci iyi yönetebilirseniz başarıya ulaşmak çok daha fazla ihtimal dahilinde olur. Bir proje geliştirecek ekibin olmazsa olmazları aşağıdadır. Siz de fikrinize güveniyorsanız gelin birlikte fikirlerinizi konuşalım.

Hayal edin, Risk alın, Hedeflerinizin peşini bırakmayın

02. Hayal edin, Risk alın, Hedeflerinizin peşini bırakmayın

Startup proje geliştirmek isteyen girişimcilerimizin yanındayız. Şuana kadar birçok startup proje geliştiren bir ajans olarak yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyoruz :) Özel proje geliştirme bir ekip işi deneyimli bir kadro gerektirir. Bu yüzden sizleri ajansımıza düşüncelerinizi tartışmak belki de bir şeyler katabilmek adına bekliyoruz. Projenizi detaylı dinleyip analiz ederek, hem maliyet hem süreç analizi çıkartıyoruz. Fikirleriniz bizler için önemli..

Teslim Sonrası Destek

03. Teslim Sonrası Destek

Projenin bizce en önemli kısımlarının başında gelir. Kullanıcılardan alınacak feedback lere çıkabilecek hatalara göre müdahale edebilecek bir ekip bulundurmak. Yayına aldığımız projelerimiz bizim için yeni doğan bebeğimiz gibidir. O gözle bakıp ilgilenmek gerek.

TEKLİF İSTE