Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı
İşini Çok İyi Yapan Bir Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medya Yönetimi; dijital ajans sektörüne en son katılan hizmetler arasında. 2003 yılında sadece web tasarım ve hosting hizmeti ile başladığımız bu yolda, son 6-7 yıldır sosyal medya danışmanlığını da hizmetlerimiz arasında sunmaya başladık. Şu anda 20’ den fazla markanın tüm sosyal medya yönetimi keni ekibimiz ile sağlamaktayız. Çalıştığımız markaların sadece sosyal medya hesaplarını yönetmek değil aynı zamanda içerik üretim hizmeti de veriyoruz. Sosyal medya ajansı olarak markalardan en fazla gelen şikayet “bunu bizde paylaşırız” sitemini bizim ekibimize yapmanız mümkün değil :)

DEVAMINI OKU
Online İtibar Yönetimi

01. Online İtibar Yönetimi

Sosyal medyada markanız hakkında yapılan her türlü yorumlarla ilgili analiz ve raporlamalar sunar, oluşabilecek online krizlere önceden önlem alarak destek oluruz.

Dijital PR

02. Dijital PR

Sosyal medya fenomenleri, bloggerlar,youtuberlar ile ilgili özel çalışmalar yaparak, markanızın dijital pr değerini arttırıyoruz.

Yaratıcı Çözümler

03. Yaratıcı Çözümler

Hedeflerinize ve iş planınıza yönelik yaratıcı fikirler sunar markanıza büyütürüz.

Dijital Medya Planlama

04. Dijital Medya Planlama

Sosyal medyadaki reklamlarınızın yaratıcı hedefleme sürecinin planlanması, optimize edilmesi ve hedef kitleye göre yönlendirilmesi.

Neler Yapıyoruz?

05. Neler Yapıyoruz?

Arma Digital, markanızın sosyal medyadaki pazarlama stratejilerini belirleyerek, doğru hedef kitleye ulaşma ve raporlama sürecinde size destek olur. Sosyal medya danışmanlığında en iyisini biz yaparız.

Size En Uygun Strateji

06. Size En Uygun Strateji

Markanızın dijital mecralardaki stratejilerini oluşturuyor, reklam kampanyaları planlıyor, çok güzel görseller kullanarak paylaşıyor ve bu paylaşımları önceden belirlediğimiz doğru hedef kitlelere gösteriyoruz. Tüm sosyal mecraları efektif kullanabilmek ve doğru analizler yapıp reklam bütçemizi çarçur etmeden en sağlıklı şekilde kullanmak bizim için önemli sizin için de önemliyse bi görüşmekte fayda var

TEKLİF İSTE