Sunucu

Sunucu
Çift Xeon İşlemciler ve 256 GB Ram’ mi?

Tamamı Arma Hosting’ e ait sunucular üzerinden VPS, VDS ve Co-Location sunucu hizmeti ile sizde sorunsuz ve performanslı bir hizmetle tanışın. Hosting ve sunucu hizmetlerinde aktif 800’ den fazla marka ile çalışan ajansımızda sunucu bakım & destek hizmetleri yine kendi bünyemizde yer alan sistem mühendislerimiz tarafından sağlanmaktadır. Yüksek ziyaretçiye sahip bir siteniz ya da yoğun mail kullanımınız varsa hosting sizin için yeterli olmayacaktır. Potansiyel ölçüm yapılarak size en uygun sunucu hizmetini seçmenize yardımcı olmamız için bize ulaşmanız yeterli.. Sizi böyle alalım :)

DEVAMINI OKU
Windows veya Linux Vps

01. Windows veya Linux Vps

Vps ( Virtual Private Server ) dedicated sunucuların bölümlere ayrılarak kullanıldığı sunucu türleridir. Sisteminizin gerektirdiği duruma göre Windows veya linux olarak kurulabilir. Kurulan sistem için kendinizin de erişim sağlayabildiğiniz kendinize ait küçük sunucu türleridir. Kendinize ait ve izole edilmiş disk alanı ile bağımsız olarak çalışabilmektesiniz. Kontrol paneliniz ile sisteminizin detaylı takibini sağlayabilirsiniz.

Windows veya Linux Vds

02. Windows veya Linux Vds

Ana sunucunun donanımsal bölünmesiyle oluşturulan VDS yani virtual dedicated server sistemiyle ana sunucunun tüm imkanları sunulmaktadır. Özel olarak optimize ettiğimiz sistemimiz işletim sistemleri ve programlar yüksek performansta çalışmaktadır. Vds sistemi için Avrupa veya Türkiye lokasyonlu olarak hizmet vermekteyiz. Sisteminizin gerektirdiği duruma göre Windows Vds veya Linux Vds sunulmaktadır. Yüksek antivirüs programı sayesinde yüksek koruma sağlanmaktadır.

Co-Location / Sunucu Barındırma

03. Co-Location / Sunucu Barındırma

Co-Location hizmetimizle mevcut serverınızın sistemimizde barındırılmasını sağlamaktayız. Bu barınma isteğiniz dahilinde Türkiye’de veya Avrupa’da sağlanabilmektedir. Kurulum, bakım ve destek çalışmalarını yürüttüğümüz sistemde sorunsuz çalışma ve güvenlik hassasiyet gösterdiğimiz konulardır. Aynı zamanda kolayca ulaşabileceğiniz teknik ekibimizle tüm sorunlarınız hızla çözüme ulaştırılmaktadır.

TEKLİF İSTE