Video Prodüksiyon

Video Prodüksiyon
Dijitalin Parlayan Yeni Yıldızı, Kısa Süreli Tanıtım Videoları

Dijital mecralarda karşımıza sıkça çıkan, sesli görsel tanıtıcı kısa filim akışlarına video denilmektedir. Videolar; web sitesi sahiplerinin hizmetlerinin içeriğini en kısa zaman dilimde, en verimli şekilde ziyaretçiye aktarabilmeyi hedeflerken, internet kullanıcısını da satır satır uzun paragraflar okumak zahmetinden kurtarmaktadır.

Tabii ki bu denli dikkat çekici ve görüntü kalitesi pik yapmış videoların hazırlanması uzman video Prodüksiyon şirketleri tarafından yapılmaktadır. Media kullanıcılarının beklentilerine hitap edecek biçimde, içeriğe ve temaya uygun tanıtım görsellerin yer aldığı video yapımları, yaygın olarak reklam filmi, tanıtım video ve Fragmanlarda ve post prodüksiyonları çekimlerinde kullanılmaktadır.

3 aşamalı olarak hazırlanan video kayıtları;

Pre Prodüksiyon (yapım öncesi): çekimlerin yapılacağı alanın belirlenerek, kurgulanacak senaryodan, kullanılacak obje ye, Castdan çekim açısı ve saatine kadar en ince ayrıntının tanıtıma hazırlanıldığı bölümdür.

Prodüksiyon(yapım) fotoğraf ve klip çekimlerinin farklı açılardan ele alınarak, ses kayıtlarının yapıldığı ve videonun ana temasının şekillendirildiği bölümdür.

Post Prodüksiyon(çekim sonrası) ise; kaydedilen sesli ve görsel bütün karelerin birleştirilerek artık izleyiciyle buluşturma ve online platformlarda yerini almaya hazır hale getirilmesiyle hazırlanmaktadır.

Hiç şüphesiz dijital dünyanın rövanşta olduğu şu dönemde video Prodüksiyonunun faydalarını saymakla bitiremeyiz. Potansiyel hedef kitlesini uluslararası alana taşıyabilme imkânlarının yan sıra şirket profiline kalite ve güven katarak, marka kimliğine de değer kazandırmasına olanak sağlayan bu uygulama ile web sayfaları zengin, nitelikli ve çağdaş bir görünüme kavuşmaktadır.

DEVAMINI OKU
Tanıtım Filminiz Yok Mu?

01. Tanıtım Filminiz Yok Mu?

Sizi en iyi şekilde anlatan kurgular ile izleyiciyi sıkmadan hakkınızda bilgi sahibi olmalarını sağlayacak tanıtım filmlerihazırlıyoruz. Tanıtım filmleri gerçek video çekimleri ile, lisanslı videolar üzerinden reklam kurguları ile ya da animasyon film olarak hazırlanabilmekte. İş dünyasının en büyük sıkıntısının zaman olduğunu çok iyi biliyor ve bu nedenle 3-4 dk gibi kısa bir zamanda sizi kitlenize en etkileyici şekilde aktarıyoruz.

Size Özel Bir Fikrimiz Var

02. Size Özel Bir Fikrimiz Var

Sosyal medyanın çok fazla yaygınlaşması ile hayatımıza sosyal medya fenomenleri adında yeni tanınmış kişiler girmiş oldu. Kimisi arabalar ile ilgili videolar, kimisi makyaj, kimisi komedi derken her alanda videoları çok izlenen fenomenler hayatımızın bir parçası oldu. Gerekse bu fenomenler ile ya da farklı kurgular ile viral reklam çalışmaları yaparak firmanızı kitlelere çok daha düşük bütçelerle ulaştırabiliyoruz.

TEKLİF İSTE