Bilmak Sosyal Medya Yönetimi

Bilmak firmasının sosyal medya yönetim çalışmalarını yaparak firmanın sosyal mecralara kaydı ve hesap yönetimlerini aktif olarak yapmaktayız. Güvenlik sistemleri üzerine hizmet veren firmanın sektörün inceliklerine özen göstererek paylaşımlarını yapıyoruz. Güvenlik sistemleri ürünlerini en iyi şekilde müşterilerine sunabilmek adına gerekli görseller profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanarak sosyal medya normlarına uygun olarak yayınlanmasını sağlıyoruz.

*

STORY REKLAMLARI İLE TÜM KULLANICILARA ULAŞIN.

Story Paylaşım & Reklam

Bilmak post paylaşımlarında ürün farklılıklarını ortaya koyabilmek adına görsel çeşitliliği hazırlayarak etkileşim sağlayan postlar düzenliyoruz. Takipçilerin dikkatlerini çekebilecek ve beğeni sayısı yüksek olmasıyla birlikte hashtag lerde yayın sağlamak için uygun paylaşımlar yapmaktayız. Gündem dinamiklerini dikkate alarak firma çalışma anlayışına uygun olarak tüm sosyal platformlarda Bilmak’ ın çalışmalarını yürütüyoruz.

Post Paylaşım & Reklam

Bilmak post paylaşımlarında firma ürünlerinin imajları ve logoları alınarak hedef kitlesinin beklentileri doğrultusunda uzman grafikler tarafından oluşturularak paylaşılmaktadır. Hazırlanan postların hedef kitlenin dikkatini çekecek ve beğeni sayısının arttırılmasına özen gösterilerek oluşturulmaktadır.

Video İçerikler

Firmalar için uzman kurgu ve prodüksiyon sistemleri ile hazırlanan kurumsal sosyal medya videoları, birçok farklı formatta tasarlanmaktadır. Öncelikle firmanın ihtiyaçları belirlenir ve bu ihtiyaçlara cevap verebilecek bir sosyal medya video kurgusu hazırlanır. Belirlenen video stratejileri Bilmak’ın yapısına uygun olarak yaratıcı bir çözüme dayanılarak prodüksiyon oluşturulmuştur. Video prodüksiyon planlama aşamasında, seçilecek video tasarımı için, görsel içerikler detaylar hazırlanır. Bunun ardından seçilen formatları prodüksiyon stratejileri oluşturarak firma için özgün ve yaratıcı bir şekilde sosyal medya videosu hazırlanmaktadır

DİĞER PROJELER
Web Sitesi
Yaşar Factoring
Tanıtım Filmleri
Lider Holding Tanıtım Filmi
Sosyal Medya
Başhan Bakliyat Sosyal Medya Çalışması
Mobil Uygulamalar
Zeplin Car
TEKLİF İSTE