Soffiaks Sosyal Medya Yönetimi

Sadece paylaşım yaparak değil, içerik oluşturma, video prodüksiyon çalışmaları, fotoğraf çekimi, kampanyalar, reklam yönetimi ve monitoring ile Soffiaks markasına tam anlamıyla bir sosyal medya yönetimi sunuyoruz. 

*

STORY REKLAMLARI İLE TÜM KULLANICILARA ULAŞIN.

Story Paylaşım & Reklam

Post paylaşımlarına göre gitgide daha fazla etkileşim almaya başlayan story kısımlarında sadece paylaşımlar değil o kısma özel reklam içerikleri de paylaşıyoruz. Bu reklamlarla kullanıcılar dire sitenize de erişebiliyor üstelik. 

Post Paylaşım & Reklam

Markayı en iyi şekilde tanıyıp hedef kitlesinin beklentilerini ve ilgisini çekecek şekilde post tasarımları hazırlayıp bunları en fazla etkileşim alınabilecek saatlerde paylaşıyoruz. Reklam olarak çıkacağımız postları ayrı tasarlayıp dönüşümlerini raporluyoruz.
 

Video İçerikler

 

Sadece görsel değil video içeriklerde oluşturup bunları post ve hikaye olarak paylaşıyoruz. Video içerikler artık görsel içeriklerden daha fazla etkileşim alıyor ve dönüşümü daha yüksek oluyor. Kullanıcıyı sıkmayan kısa süreli ve etkili video postlar hazırlayıp etkileşimlerinizi en üst seviyeye ulaştırıyoruz. 

DİĞER PROJELER
Web Sitesi
Esman Çega
Tanıtım Filmleri
Tubitak MAM Den-İz Tanıtım Filmi
Sosyal Medya
Bilmak Sosyal Medya Çalışması
Mobil Uygulamalar
Titiz Plastik
Kurumsal Kimlik
IPA GYO
TEKLİF İSTE