Süreyya Hamam Sosyal Medya Yönetimi

Dijital dünyada firmaların kurumsal görünüşlerini ve marka bilinirliğini artırmak amacıyla hedef kitle kriterleri doğrultusunda etkin bir şekilde etkileşimde kalmanızı sağlamak, yaratıcı ve özgün içerikler oluşturarak mevcut konumunuzu yükselterek dijital dönüşümünüzü tamamlamanız için çalışmalar yürütmekteyiz. Süreyya Hamam Sosyal medya çalışmalarında prestij algısının oluşturabilmek adına sürekli ve kaliteli çalışmalar yapmaktayız.

*

STORY REKLAMLARI İLE TÜM KULLANICILARA ULAŞIN.

Story Paylaşım & Reklam

Sosyal medya storyleri için profesyonel içerik ekibimiz tarafından aylık planlar oluşturulup hazırlanarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Hazırlanan içerikler firma dinamikleri göz önünde bulundurularak ürün ve hizmetlerin en etkin biçimde sunulması için profesyonel grafikler ve veriler oluşturulmaktadır. Süreyya Hamam story ve reklamlarında firmanın dinamiklerini müşterilerine en iyi şekilde sunmanın gururu içerisindeyiz.

Post Paylaşım & Reklam

Post paylaşımların öncelikle oluşturulan içeriklerin yalnızca görsel olarak yeterli olması değil aynı zamanda hedef kitle üzerinde olumlu etki bırakıp etkileşim alınabilecek düzeyde oluşturulmasına özen göstermekteyiz. Firmanın logosu renkleri vizyonuna uyumlu olabilecek şekilde çizgiler ve görseller kullanılmaktadır. Ayrıca sosyal mecraların normlarına uygun olarak hazırladığımız post ve reklamlar sorunsuz bir şekilde hedef kitlenize ulaşacaktır. Sosyal medya reklamları oluşturulurken reklamların en etkili biçimde oluşturularak yeterli etkileşime ulaşılabilmesi hedeflenmektedir.

Video İçerikler

Sosyal medya video içerikleri uzman prodüksiyon ekibimiz tarafından sosyal medya platformlarının kurallarına ve sürelerine uygun olarak düzenlenirken aynı zamanda markanın inceliklerini kısa ve etkili mesajlarla takipçilerine sunacak şekilde oluşturulmaktadır. Süreyya Hamam video içeriklerinde hamam ortamının hijyenini kalitesini ve görsel güzelliğini aynı zamanda çalışma sistemlerini ortaya koyan videolarla sosyal mecralarda paylaşımlarını gerçekleştirdik.

DİĞER PROJELER
Web Sitesi
Epikse
Tanıtım Filmleri
Lider Holding Tanıtım Filmi
Sosyal Medya
Titiz Plastik Sosyal Medya Çalışması
Mobil Uygulamalar
Marmarabirlik
TEKLİF İSTE