Waterlife Sosyal Medya Yönetimi

Facebook, Instagram , Twitter, Linkedin gibi sosyal mecralar ile birlikte hayatımıza giren sosyal medya, son zamanlarda oldukça önemli araçlar olarak görülüyor. Onbinlerce kişiye ulaşmak açısından önemli görevler üstlenen bu tür uygulamalar, marka geliştirme konusunda da rol oynayabiliyor. Günlük yaşantımızın içine bu kadar girmesi sebebiyle tüm firmalar, sosyal medya ajansı çalışmalarına yönelik çok daha fazla görev vermekte. Waterlife sosyal medya yönetimi çalışmalarımızı aktif bir şekilde ilerletiyor ve firmayı sosyal mecralarda var etmek için etkin bir şekilde çalışıyoruz.

*

STORY REKLAMLARI İLE TÜM KULLANICILARA ULAŞIN.

Story Paylaşım & Reklam

Daha çok fotoğraf ve video paylaşım platformu olarak kullanıma açılan İnstagram, Facebook bünyesine geçmesiyle 2015 yılından itibaren yeni bir reklam aracı olarak çalışmalarını devam ettirmiştir. İnstagram reklamlarıyla sosyal medya üzerindeki kullanıcılar davranış hedeflemesi ile doğru kanallara aktarılıyor. Sizlerde İnstagram reklamı ile potansiyel müşterilerinizi doğru yönetmek istemez misiniz? Geniş hedefleme seçenekleriyle performanslı bir değerlendirme yapmak profesyonellik gerektiren bir iştir. Waterlife sosyal medya story paylaşımlarını ve reklamlarını potansiyel müşterilerini geniş hedefleme yaparak kendilerine ulaşmasını sağlayarak çalışmalarını profesyonel olarak yürüttük.

Post Paylaşım & Reklam

Markaların post paylaşımları profesyonel kalemlerce oluşturuluyor. Bu çalışmada marka detayları alınıyor ve markanın incelikleri dikkate alınarak hazırlanıyor. Ayrıca hazırlanan postlar İnstagram, Facebook gibi platformların normlarına uygun olarak oluşturuluyor. Reklam paylaşımlarında ise hedef kitle oluştururken potansiyel müşterilerin en etkin şekilde ulaşmasını sağlayabilmek adına uzman ekiplerce sistemler oluşturuluyor. Sosyal mecraların etkin kullanıldığında nasıl bir verim sağladığını en iyi şekilde yönetildiğinde anlayabilirsiniz. Gün geçtikçe kullanıcı artan mecraların uzman kişilerce yönetilmesini sağlayarak müşteri kitlenizi artırabilirsiniz. Waterlife post paylaşımlarını ve reklam yönetimini uzman ekibimizce sağlarak çalışmalrını profesyonel kalemlerce yürütülmesini sağladık.

Video İçerikler

Sosyal medya paylaşımları sadece post paylaşım olarak sınırlanmıyor aynı zamanda video paylaşımlarla daha çok etkileşim kazanabiliyor. İnstagram, Youtube veya Facebook gibi mecralar üzerinden tüketiciler ile diyalog kurmak açısından olanak sağlanabiliyor. Profesyonel video paylaşımlarla markaların dijital stratejileri açısından etkin görsel materyaller hazırlayarak müşteri diyaloğunu arttırıyoruz. Profesyonel kurgu ve prodüksiyon hizmeti ile oluşturulan video içerikler doğru hedefleme ile müşteri portföyünüze ulaştırılıyor. Waterlife video içeriklerini hazırlayarak müşteri potansiyeli ile buluşturduk.

DİĞER PROJELER
Web Sitesi
Özlider
Tanıtım Filmleri
Prime HTC Tanıtım Filmi
Sosyal Medya
Başhan Bakliyat Sosyal Medya Çalışması
Mobil Uygulamalar
Zeplin Car
Kurumsal Kimlik
IPA GYO
TEKLİF İSTE