Ağacın İzinde
Ağacın İzinde

 

 

 

Yıldız Entegre Web Sitesi, 360 Tüm Dijital Çalışmalar & Ağacın İzinde ile Gelen Birincilik Serüveni

Global üretim faaliyetleri ile orman ürünleri sektörünün enleri arasına ismini yazdırmayı başaran Yıldız Entegre, doğal hammadde kaynaklarından, doğal yaşam alanlarına uzanan hizmet faaliyetlerini, çevre bilinci ve hassasiyetini kaybetmeden projelerine aktarmış, bu da firmanın sektördeki, çizgisini zirvelere çıkarmaya katkı sağlamıştır.

‘’Bugün ürettiklerimiz, yarınları tüketmesin’’ anlayışı ile çıktıkları yola, kazandırdıkları pek çok hizmet ve projenin detaylarını sizlere ulaştırmak, daha geniş kitlelere duyurmak, beklentilerinizi karşılamak aşamasında, dijital altyapı desteği sağladığımız Yıldız Entegre’nin yazılım, web tasarım, seo çalışmaları, sosyal medya danışmanlığı, marka ve logo tasarımı ile mobil uygulama projelerinde birlikte yol aldık. Bu yıl 19. düzenlenen Türkiye’nin Bağımsız Web ödülleri Altın Örümcek organizasyonunda ‘’Ağacın İzinde’’ tasarımımız ile magazin & haber & blog kategorisinde ‘’Halkın Favorisi’’ birinciliğine birlikte imza attığımız Yıldız Entegre ile, profesyonelliğimizi Arma Dijital kalitesi ile bir kere daha tescillemiş olduk.

‘’Markan için savaşırız’’ sloganımız ile dijital platformu, firmaların aktif pazarı haline getirmeyi amaçlarken, geliştirdiğimiz strateji ve teknolojik alt yapılarımız ile de markanızı sektörünün enleri arasına çıkarmayı hedefliyoruz. 360 dijital hizmetlerimiz ile Sosyal Medya Danışmanlığı, Google Ads Reklam, E ticaret, Kurumsal seo, Yazılım, Sunucu, Web tasarım, Hosting ve Domain projelerimiz ile vizyon sahibi işletmeleri geleceğe taşıyor, optimum maliyetle, profesyonel çalışmalara imza atıyoruz. Takipçisi olduğumuz dijital pazarın trendlerini, hizmetlerimize entegre ederek, yükselen, keşfedilebilirliği yüksek ve geniş kitlelere hitap eden tasarım ve projeler ortaya çıkarıyor, farkımızı referanslarımız ile ortaya koyuyoruz.

 

 

 

Responsive & Mobil Uyumluluk

Mobil cihazların teknoloji olarak gelişmesi ve mobil internetin aktif kullanıcı sayısındaki ciddi artış 2010 yılından sonra gitgide mobil cihazlar ve tabletlerden  web sitelerine girişlerde etkisini gösterdi. 2020 yılından itibaren bu oran masaüstü ziyaretçi sayısını geçti. Bu nedenle web sitelerinin tüm mobil cihazlara ve tabletlere uygun olarak geliştirilmesi gerekiyor. Tıpkı Gimsaş web tasarım çalışmasında olduğu gibi. 

 

DİĞER PROJELER
Web Sitesi
Anı Bisküvi
Tanıtım Filmleri
Süreyya Hamam Tanıtım Filmi
Sosyal Medya
Titiz Plastik Sosyal Medya Çalışması
Mobil Uygulamalar
Marmarabirlik
Kurumsal Kimlik
IPA GYO
TEKLİF İSTE