Altın Bölme
Altın Bölme

 

Web sitesi, Seo ve 360 tüm dijital çalışmalarımızla Altınbölme farklı, Arma Dijital kalitesi

Yenilikçi ve yaratıcı çizgilere hakim iç mekan tasarım, mobilya ve duvar bölme sistemlerinin öncü kuruluşlarından olan Altın Bölme ile yaptığımız web tasarım, seo, sosyal medya, ve dijital katalog çalışmalarımızla, kaliteli ve profesyonel hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefledik ve kısa sürede de bu emellerimiz gerçekleştirdik.

ISO,TSE, EN ve CE güvenceli proje, çalışma ve uygulamaları ile iç tasarım ve bölme sistemlerinde globalleşmeyi hedefleyen Altınbölme, dijital alanda bu hizmetlerini keşfedilebilir ve yaygın hale getirmek, beklentilere hızlı ve bireysel cevaplar verebilmek adına 360 web sitesi çalışmalarında Arma Dijitalin profesyonel alt yapısını tercih etmiş, referanslarımız arasına Altınbölme adını da yazdırarak, firma hizmet profilimizi zenginleştirmiştir. Rakiplerini geride bırakacak profesyonel alt yapı ile hazırladığımız seo çalışmalarımız, farklı mecralarda marka ismini ön plana çıkarak sosyal medya çalışmalarımız, firma profilini en iyi yansıtacak dijital katalog tasarımlarımız ile Altın bölme adını artık sektörünün parlayan yıldızı haline getirecek tasarımlar kazandırdık.

Arma Dijital Ajans olarak hedefimiz, Markaları dijital pazarda görünür ve keşfedilebilir hale getirirken, sektörünün en leri arasına taşımayı başarmaktır. 360 tüm dijital çalışmalarımız ile Markanız için savaşır, arama motorlarında adınızı ilk sıralarda, organik kullanıcı ile buluşturarak, aranma hacminizi geliştirmeye ve site trafiğinizi artırmaya yardımcı oluruz.. Sayısız kaliteli referanslarımıza Altınbölme ismini de kazandırmış olmanın gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. AR-GE çalışmalarımız, yeniliğe ve gelişime adapte firma yapımız ile son teknoloji gelişmeleri yakından takip ediyor, markanızı sektörün enleri arasına taşıyoruz.

 

Responsive & Mobil Uyumluluk

Mobil cihazların teknoloji olarak gelişmesi ve mobil internetin aktif kullanıcı sayısındaki ciddi artış 2010 yılından sonra gitgide mobil cihazlar ve tabletlerden  web sitelerine girişlerde etkisini gösterdi. 2020 yılından itibaren bu oran masaüstü ziyaretçi sayısını geçti. Bu nedenle web sitelerinin tüm mobil cihazlara ve tabletlere uygun olarak geliştirilmesi gerekiyor. Tıpkı Gimsaş web tasarım çalışmasında olduğu gibi. 

 

DİĞER PROJELER
Web Sitesi
Marmara Birlik
Tanıtım Filmleri
Lider Holding Tanıtım Filmi
Sosyal Medya
Titiz Plastik Sosyal Medya Çalışması
Mobil Uygulamalar
Zeplin Car
TEKLİF İSTE