Farmer Expert
Farmer Expert

Farmer Expert Web Sitesi & 360 Tüm Dijital Çalışmalar. 

Farmer Expert - Tarımın Geleceği sloganı ile 2017 sonlarında start-up proje olarak çalışmalarına başladı. 4 kurucu ortağı arasında firmamızın da yer aldığı proje kısa bir zamanda sektörde ses getirdi ve AR-GE projesi olarak çalışmalarına Tübitak Gebze Yerleşkesinde devam etti. Şu anda onlarca çalışanı ve çiftçiler ve market sahipleri ile kurduğu ağ sayesinde tarımın geleceğini şekillendirmeye devam ediyor. Arma Digital olarak bu projenin kurucu ortağı olmanın yanında tüm yazılım ve teknoloji altyapıları, web sitesi tasarımı, sosyal medya danışmanlığı, seo çalışmaları,  mobil uygulamaları,  kurumsal kimlik çalışmaları, logo tasarımı ajansımız tarafından geliştirildi ve sağlandı. 

Arma Digital sadece markaların web siteleri, dijital ajans çalışmalarını yapmakla kalmayıp ülkemizin ve insanlarımızın kalkınmasına destek olan projelerde geliştiriyor ve geliştirmeye devam edecek. 
 

.

 

Responsive Web Tasarım Teknolojisi

Akıllı telefon teknolojilerinin gelişmesi ve mobil internetin aktif kullanıcı sayısındaki ciddi artış 2010 yılı itibariyle gitgide artan bir çizgide mobilden web sitelerine girişlerde etkisini gösterdi. 2020 yılı itibariyle bu oran masaüstü ziyaretçi sayısını geçmiş durumda. Bu nedenle web sitelerinin tüm mobil cihazlara uygun olarak geliştirilmesi gerekiyor. Farmer Expert için Responsive Web Tasarımı alt yapısı ile hazırladığımız tasarım ve yazılım teknolojisi tüm mobil cihazlar ve tabletlerde en iyi görüntü ve kullanım performansını göstermektedir. 

 

DİĞER PROJELER
Web Sitesi
Titiz Plastik
Sosyal Medya
Waterlife
Mobil Uygulamalar
Zeplin Car
TEKLİF İSTE