Biz Kimiz

Biz Kimiz

Markanız İçin Savaşırız!
17 yıldır olduğu gibi...

2003 yılının başlarında Google Türkiye ile birlikte 56K modemle internete bağlanıp telefon hattını meşgul etmek zorunda kalarak faaliyet hayatına başladık. 128K Adsl 2004 yılında ülkemize geldiğinde bizim için çocukluğumuzdaki bayramlar gibi bir sevinç yaratmıştı.

O aralar semtimizde yoğun müteahhit akını olduğu için bahçelere bile 2 daire verildiğinden maalesef garaj bulamayıp bir iş hanında bulunan sürücü kursu yanında, 12 m2’ lik bir odada tasarım ve yazılımlarımızı geliştirmek zorunda kaldık. Pentium 2 işlemciler pahalı olduğu için Celeron makinelerle çalıştık.

Yıllar geçtikçe işleri ilerletip ilk olarak Çekmeköy, oradan Kadıköy, Ataşehir ve derken bugün Kartal’ da ki ofisimizde 30 - 35 kişilik bir ekiple çalışıyoruz (Çift kale maç yapabiliyoruz yedeklerimiz bile oluyor)

Rakamlarla bizi anlatacak olursak. <br><span>(2020 yılı itibariyle)</span>
Rakamlarla bizi anlatacak olursak.
(2020 yılı itibariyle)

17. Yılımız, şimdiye kadar 1.500’ den fazla markaya hizmet verdik. Şu an aktif olarak 850 firma ile çalışıyoruz. 3.000’ den fazla web sitesi yaptık, Sadece kurumsal tanıtım siteleri değil müşterilerimiz için (bazıları tutmasa da) onlarca web projesi geliştirdik (Epikse, HospitaFind vb). Ana faaliyet alanımız olmamasına rağmen 2.500’ den fazla marka tescili, 8.000’ den fazla alan adı kayıt işlemi ve 5.000’ den fazla hosting hizmeti sağladık.

Ofisimizde günde ortalama 200 bardak çay ve en az 100 bardak kahve içiliyor. Bu masrafları müşterilerimize eşit olarak pay ediyoruz tabi.

TEKLİF İSTE