Sistem Sunucu

Sistem Sunucu
Performans, Güvenlik, Erişilebilirlik ve Daha Fazlası İçin.

Arma Host alt markası ile tamamen kendi sunucularında bu hizmeti sağlayan ajansımız 800’ den fazla markanın sunucu, mail, sistem, ssl sertifikası, firewall güvenliği, ddos koruması vs birçok sistem ve sunucu hizmetini sağlamaktadır. Hosting, vps, vds, co-location barındırma seçenekleri ile müşterilerine hosting firmalarından daha butik ve sıcak hizmet sunmaktadır. Sunucularımız, 3000+ web sitesi, 50.000 mail adresi barındırmaktadır ve buna rağmen hız ve performans kapasitesinin ortalama %20’ sinde çalışmaktadır.

DEVAMINI OKU
Destek Bakım ve Güvenlik

01. Destek Bakım ve Güvenlik

Türkiye veya Avrupa’da dedicated sunucu kurulumu sağlayabiliyoruz. Düzenli olarak bakımları yapılan sunucularda herhangi bir parça bozulduğunda anında değişimini sağlıyoruz. Dedicated server da kendimize ait makinelerin tarafınızca kiralanmasını sağlarız.

Firmamız aynı zamanda Co-location hizmetini de sizlere kalite ve güvenle sunmaktadır. Co-location server sistemi ise sizlerin varolan makinenizin firmamıza ait sistem içerisinde barındırılması , kurulumu ve desteğini kapsamaktadır. Türkiye ve Avrupa ‘da VDS ve VPS çalışmalarımızda yürütülmektedir.

Sunucu Konfigürasyonu’nun Önemi

02. Sunucu Konfigürasyonu’nun Önemi

Veri güvenliği ve veri yönetimi açısında doğru sunucu çözümünü oluşturmak çok önemlidir. Şirket verilerinizin geriye dönük yedeklerinin bulunması, varolan sisteminizin aksaksız çalışması ve sunucu destek açısından ihityaç duyulduğunda kolay ulaşılabilirlik şirketlerin iş hayatında verimli çalışması demektir.

Sunucu belirlerken öncelikle sizlerin varolan sisteminizi detaylı inceliyoruz. Sonrasında sizlerin ihtiyaçlarına en uygun sistemi oluşturarak sunucunuzu belirliyoruz. Bu oluşturulan sistemin yönetiminin kolay ve herhangi bir aksama yaşanmayacak şekilde oluşturulmasına özen gösteriyoruz. Kurulan sistemin sonrasında ise destek açısından her zaman ulaşılabilir ve anında müdahale ile verimliliğinizi artırıyoruz.

TEKLİF İSTE