As Power
As Power

 

Kesintisiz Güç Kaynağı Sistemlerinin Aydınlık Yüzü Aspower’ı, 360 Dijital Gücün Avantajları İle Buluşturarak, Dijital Platforma Kazandırdık

Güç elektroniği ve kesintisiz güç kaynakları sistemlerinin yükselen markası Aspower, son teknoloji ve donanımlı ürün alternatifleri ile sektörün beklentilerine cevap vermeye, hizmet potansiyelini her geçen gün genişletmeye devam etmektedir. Geniş kullanım ağı ile her sektörün aranan donanımlarından olan güç kaynaklarının, kalite ve uygun fiyatla buluştuğu tek adres olan Aspower’ın hizmet kapasitesini globalleştirmeyi hedefliyoruz.

Sektöründe vizyon sahibi olan Aspower markasını geleceğe taşımak, dijital platformun ve online pazarın getirdiği avantajlardan faydalanacak teknolojik alt yapıyı hazırlamak ve hizmet potansiyelini ülke sınırları dışında da ulaşılabilir kılmak için ihtiyaç duydukları web site tasarımında Arma Dijital olarak yanlarında yer aldık,, site ve bağlantılarını dijital ortamda etkin, görünür ve ulaşılabilir kıldık.
Site trafiğini artıracak, keşfedilebilirliğini yükseltecek seo optimizasyonu altyapısı ile de kesintisiz güç kaynakları, konu başlığını arama motorlarında Aspower a  yönlendirmesini yapacak optimizasyonun adaptesini gerçekleştirerek, organik kullanıcı ile buluşturduk.

Çok yönlü hizmet ağımızda Web yazılım ve tasarım, E-ticaret, seo, sosyal medya yönetimi, Adsense, hosting ve domain projelerimiz ile dijital ihtiyaçlarınıza çözüm üretip, markanızı online platformda vizyon sahibi yapmayı amaçlıyoruz.
Tecrübeli ve profesyonel alt yapımız, her biri alanında deneyimli ve başarılı ekip arkadaşlarımız ile ‘’markanız için savaşırız’’ sonuç odaklı çalışmalar ortaya çıkarırız. 
 

 

Responsive & Mobil Uyumluluk

Mobil cihazların teknoloji olarak gelişmesi ve mobil internetin aktif kullanıcı sayısındaki ciddi artış 2010 yılından sonra gitgide mobil cihazlar ve tabletlerden  web sitelerine girişlerde etkisini gösterdi. 2020 yılından itibaren bu oran masaüstü ziyaretçi sayısını geçti. Bu nedenle web sitelerinin tüm mobil cihazlara ve tabletlere uygun olarak geliştirilmesi gerekiyor. Tıpkı Gimsaş web tasarım çalışmasında olduğu gibi. 

 

 

DİĞER PROJELER
Web Sitesi
Sana Ne Lazım
Tanıtım Filmleri
Tubitak MAM Den-İz Tanıtım Filmi
Sosyal Medya
Soffiaks Sosyal Medya Çalışması
Mobil Uygulamalar
Marmarabirlik
TEKLİF İSTE